Rok szkolny 2007/2008 i wcześniejsze

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie w roku szkolnym 2007/2008 i latach wcześniejszych

 

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. IV miejsce w VI edycji MIMS w unihokeju chłopców w Pionkach w 2004 r.
2. VI miejsce w VII edycji MIMS w unihokeju chłopców w 2005 r.
3. VII miejsce w VIII edycji MIMS w unihokeju chłopców w Gostyninie w 2006 r.
4. V miejsce w VIII edycji MIMS w unihokeju dziewcząt w Płocku w 2006 r.
5. VI miejsce w IX edycji MIMS w unihokeju dziewcząt w Ostrołęce w 2007 r.

Gimnazjada

1. II miejsce w piłce koszykowej chłopców w Gozdowie – 7.11.2007r.
2. III miejsce w piłce siatkowej chłopców w Zawidzu – 8.11.2007r.
3. III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w Zawidzu – 9.11.2007r.

X mistrzostwa powiatu w Gostyninie

1. II miejsce w piłce nożnej chłopców – 11.2007r.
2. III miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt – 12.2007r.
3. II miejsce w piłce koszykowej chłopców – 1.2008r.
4. III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt – 1.2008r.
5. II miejsce w unihokeju dziewcząt – 1.2008r.
6. II miejsce w unihokeju chłopców – 1.2008r.
7. III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt – 3.2008r.
8. II miejsce w piłce siatkowej chłopców – 3.2008r.

Zawody rejonowe

1. II miejsce w unihokeju chłopców – 2.2008r.
2. II miejsce w unihokeju dziewcząt – 2.2008r.

 

Reprezentacja Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w grach zespołowych.

Chłopcy

1. Ochman Piotr
2. Żakieta Tobiasz
3. Goliszewski Maciej
4. Jóźwik Mateusz
5. Rewerski Piotr
6. Michalak Kuba
7. Brzozowski Kamil
8. Rewerski Tomasz
8. Woźnicki Dariusz
10. Gostyński Artur
11. Galus Maciej
12. Wróblewski Przemysław

Dziewczęta

1. Sylwia Dalecka
2. Walczak Karolina
3. Mrowicka Żaneta
4. Albiniak Małgorzata
5. Modzelewska Karolina
6. Potrowska Mada
7. Lazurek Manuela
8. Łasica Olga
9. Klaudia Cieślak
10. Marta Stępniak

Inne osiągnięcia

dyplom14

 

Paweł Rachubiński – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Konkurs Bożonarodzeniowy „Cud narodzenia” zorganizowany przez
Gostynińskie Centrum Edukacyjne

1. 3 miejsce – Ewelina Klarzyńska.
2. Wyróżnienie – Karolina Domżałowicz.
3. Wyróżnienie – Marta Gostyńska.

  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: zsopacyna@interia.pl

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Oferta szkoły

  • Listopad 2019

    pon wt śr czw pt sob nie
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930  
Go to Top