Rok szkolny 2007/2008 i wcześniejsze

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie w roku szkolnym 2007/2008 i latach wcześniejszych

 

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. IV miejsce w VI edycji MIMS w unihokeju chłopców w Pionkach w 2004 r.
2. VI miejsce w VII edycji MIMS w unihokeju chłopców w 2005 r.
3. VII miejsce w VIII edycji MIMS w unihokeju chłopców w Gostyninie w 2006 r.
4. V miejsce w VIII edycji MIMS w unihokeju dziewcząt w Płocku w 2006 r.
5. VI miejsce w IX edycji MIMS w unihokeju dziewcząt w Ostrołęce w 2007 r.

Gimnazjada

1. II miejsce w piłce koszykowej chłopców w Gozdowie – 7.11.2007r.
2. III miejsce w piłce siatkowej chłopców w Zawidzu – 8.11.2007r.
3. III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w Zawidzu – 9.11.2007r.

X mistrzostwa powiatu w Gostyninie

1. II miejsce w piłce nożnej chłopców – 11.2007r.
2. III miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt – 12.2007r.
3. II miejsce w piłce koszykowej chłopców – 1.2008r.
4. III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt – 1.2008r.
5. II miejsce w unihokeju dziewcząt – 1.2008r.
6. II miejsce w unihokeju chłopców – 1.2008r.
7. III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt – 3.2008r.
8. II miejsce w piłce siatkowej chłopców – 3.2008r.

Zawody rejonowe

1. II miejsce w unihokeju chłopców – 2.2008r.
2. II miejsce w unihokeju dziewcząt – 2.2008r.

 

Reprezentacja Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w grach zespołowych.

Chłopcy

1. Ochman Piotr
2. Żakieta Tobiasz
3. Goliszewski Maciej
4. Jóźwik Mateusz
5. Rewerski Piotr
6. Michalak Kuba
7. Brzozowski Kamil
8. Rewerski Tomasz
8. Woźnicki Dariusz
10. Gostyński Artur
11. Galus Maciej
12. Wróblewski Przemysław

Dziewczęta

1. Sylwia Dalecka
2. Walczak Karolina
3. Mrowicka Żaneta
4. Albiniak Małgorzata
5. Modzelewska Karolina
6. Potrowska Mada
7. Lazurek Manuela
8. Łasica Olga
9. Klaudia Cieślak
10. Marta Stępniak

Inne osiągnięcia

dyplom14

 

Paweł Rachubiński – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Konkurs Bożonarodzeniowy „Cud narodzenia” zorganizowany przez
Gostynińskie Centrum Edukacyjne

1. 3 miejsce – Ewelina Klarzyńska.
2. Wyróżnienie – Karolina Domżałowicz.
3. Wyróżnienie – Marta Gostyńska.

  • Położenie szkoły



  • kwiecień 2024

    pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930  
Go to Top