Rok szkolny 2019/2020

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców w Gostyninie 28 II 2020 r.- kategoria Młodzież – skład zespołu : Mikołaj Kubiak , Kacper Łasica, Mateusz Urbański, Wojtek Jakubik, Piotr Felczak, , Mateusz Witeczek ,Mateusz Kowalski .Jakub Dylik.

Autor E. Różycka


II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej – kategoria „Młodzież”: Karolina Gajewska, Kinga Wilczek, Magdalena Ciechomska, Klaudia Tarka, Weronika Rembowska, Natalia Rzepnikowska, Izabela Kowalska, Klaudia Miętkiewicz, Wiktoria Modliborska. Gostynin, 28.02.2020r.

Autor: M.Stępniak

II miejsce w Rejonowym Turnieju Unihokeja – kategoria „Młodzież”: Magdalena Ciechomska, Karolina Gajewska, Weronika Rembowska, Natalia Rzepnikowska, Izabela Kowalska, Wiktoria Modliborska, Kinga Wilczek, Klaudia Miętkiewicz, Klaudia Tarka, Katarzyna Jasińska. Gostynin, 29.11.2019r.

Autor: M. Stępniak

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Płockiego w unihokeju chłopców w Gostyninie 29 XI 2019 r. – Kategoria  Młodzież” kl. VII-VII. skład zespołu: Mikołaj Kubiak – bramkarz, Kacper Łasica, Mateusz Urbański, Wojtek Jakubik, Piotr Felczak, Mateusz Urbański,  Paweł Szepietowski, Marcel Jarosiński, Jakub Dylik.

Autor: E.Różycka

III  miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce koszykowej chłopców – kategoria Dzieci kl.V-VI-Gostynin 27 XI 2019 r.
skład zespołu: Korytkowski Kacper, Przemek Jarosiński, Adrian Kiełbasa,  Szymon Śnieć, Szymon Kowalski,Wiktor Jagoda, Jakub Kowalczyk,Michał Dałek,Jakub Graczyk, Bartek Krawczeski, Jakub Śnieć.

Autor: E. Różycka

III miejsce w XXII Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt-kategoria „Dzieci”: Nikola Rogowicz, Nadia Kutkowska, Zuzanna Durka, Marta Majewska, Wiktoria Cieślak, Natalia Durma, Małgorzata Dylik, Maja Petera, Wiktoria Jagoda, Anna Frontczak .  Gostynin, 26.11.2019r.

Autor: M. Stępniak

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców –  kategoria Młodzież kl.VII-VIII– Gostynin 21 XI 2019 r.
skład zespołu:Mikołaj Kubiak-bramkarz ,Piotr Felczak, Mateusz Witeczek, Wojtek Jakubik, Kacper Łasica, Mateusz Urbański, Marcel Jarosiński.

I miejsce w XXII Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja -kategoria „Młodzież”: Magdalena Ciechomska, Karolina Gajewska, Weronika Rembowska, Natalia Rzepnikowska, Izabela Kowalska, Kinga Wilczek, Klaudia Miętkiewicz, Klaudia Tarka, Katarzyna Jasińska, Wiktoria Modliborska.  Gostynin, 19.11.2019r.

Autor: M. Stępniak

I miejsce w XXII Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce-kategoria „Młodzież”: Magdalena Ciechomska, Karolina Gajewska, Weronika Rembowska, Natalia Rzepnikowska, Kinga Wilczek, Klaudia Frontczak, Izabela Kowalska, Klaudia Tarka, Katarzyna Jasińska, Oliwia Cieślak, Paulina Żmudzińska.  Gostynin, 13.11.2019r.

Autor: M. Stępniak

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce chłopców – kategoria Młodzież kl.VII-VIII  Gostynin 13 XI 2019 r.
skład drużyny: Kacper Łasica, Wojtek Jakubik, Mateusz Kowalski, Mateusz Witeczek, Piotr Felczak, Jakub Dylik, Paweł Szepietowski .

Autor: E.Różycka


II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców kategoria – Dzieci kl.V-VI .Gostynin 25 X  2019 r.
skład zespołu: Korytkowski Kacper, Przemek Jarosiński, Adrian Kiełbasa, Maciek Dylik, Szymon Śnieć, Szymon Kowalski,Wiktor Jagoda, Jakub Garstka .

Autor: E.Różycka

III miejsce w XXII Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt-kategoria „Dzieci”: Zuzanna Durka, Nadia Kutkowska, Marta Majewska, Maja Rudzka, Julia Stelmaszczyk, Natalia Durma, Anna Frontczak, Wiktoria Cieślak. Gostynin, 24.10.2019r.

Autor: M. Stępniak

  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: szkola@pacyna.mazowsze.pl
    lub zsopacyna@interia.pl

    logo_klubu

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Oferta szkoły

  • Wrzesień 2020

    pon wt śr czw pt sob nie
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
Go to Top