Rok szkolny 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA 2014/2015

Finał konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” odbył się 23 maja 2015r. w Płocku.

 

 

Eliminacje do finału konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

28 kwietnia 2015r. w Sannikach odbył się konkurs recytatorski  pod hasłem „Pięknie być człowiekiem”.

II miejsce zajęli: Marzena Wodzyńska z klasy I i Jakub Kulesza z klasy IIA.

Uczniowie Ci jadą 23 maja br. do Płocka, gdzie odbędzie się finał konkursu.

Trzymamy kciuki!

 

Nagrodzeni w konkursie „Przyroda Gostynińska w obiektywie”

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE

Najlepsi sportowcy w roku szkolnym 2014 i 2015

Najlepsi sportowcy w roku szkolnym 2014 i 2015

 

Mistrzostwa Powiatu ;

I m w piłce siatkowej

II m w unihokeju

III m w piłce koszykowej

II m w Rejonowej Gimnazjadzie piłki koszykowej w Zawidzu Kościelnym

IV m w piłki siatkowej w Rejonowch zawodach w  Gozdowie

II m w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie 4 x 100 m

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora  Gimnazjum w Gąbinie – 10. 06. 2015r. Karolina Banasiewicz, Katarzyna Osmolak, Aleksandra Osmolak, Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Oliwia Witeczek, Zuzanna Łasica, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Kinga Kaźmierczak, Joanna Krysztofik.

IV miejsce w I Turnieju Siatkówki Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Puchar Akademii Volley Team Żychlin – 9 V 2015r. Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Karolina Banasiewicz, Katarzyna Osmolak, Aleksandra Osmolak, Zuzanna Łasica, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Joanna Krysztofik, Kinga Kaźmierczak.

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna w Gostyninie – 7.05.2015r.

Indywidualnie:

I miejsce Wiktoria Serwach – bieg na 400m ( 1.11.50 min).

III miejsce Oliwia Witeczek – pchnięcie kulą 3kg ( 8,00 m).

III miejsce w Powiatowym Turnieju Unihokeja w Gostyninie: Kinga Kaźmierczak, Alicja Kujawowicz, Paulina Łasica, Wiktoria Serwach, Zuzanna Łasica, Joanna Krysztofik, Angelika Rzepnikowska, Paulina Kobierecka, Kinga Żakieta (12. 03. 2015r.).

V miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Koszykowej w Płocku: Karolina Banasiewicz, Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Paulina Kobierecka, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Joanna Krysztofik, Kinga Kaźmierczak, Patrycja Podleśna, Magdalena Modliborska (10. 02. 2015r.).

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej w Gostyninie: Karolina Banasiewicz, Oliwia Witeczek, Katarzyna Osmolak, Aleksandra Osmolak, Paulina Kobierecka, Sylwia Szubka, Zuzanna Łasica, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Kinga Kaźmierczak (05.02. 2015r.).

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej w Gostyninie: Karolina Banasiewicz,  Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Paulina Kobierecka, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Joanna Krysztofik, Kinga Kaźmierczak, Patrycja Podleśna, Magdalena Modliborska                  (14. 01. 2015r.).

II miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Piłki Koszykowej w Słupnie: Karolina Banasiewicz,  Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Joanna Krysztofik, Kinga Kaźmierczak, Patrycja Podleśna, Magdalena Modliborska (21. 11. 2014r.).

IV miejsce w Mazowieckiej Gimnazjadzie w Strzegowie w piłce koszykowej dziewcząt: Karolina Banasiewicz,  Karolina Kołodziejczyk, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Joanna Krysztofik, Kinga Kaźmierczak, Patrycja Podleśna (14 . 11. 2014r.)

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Mochowie w piłce siatkowej dziewcząt: Karolina Banasiewicz, Aleksandra Osmolak, Katarzyna Osmolak, Oliwia Witeczek, Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Alicja Kujawowicz, Zuzanna Łasica (04 . 11. 2014r.)

 

V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Mochowie w piłce siatkowej chłopców: Maciej Garstka, Łukasz Trzaskowski, Konrad Cieślak, Bartosz Cieśliński, Damian Czerwiński, Patryk Pawlak, Arkadiusz Sitkiewicz, Adrian Rupciak  (04 . 11. 2014r.)

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Zawidzu w piłce koszykowej dziewcząt: Oliwia Gajewska, Karolina Banasiewicz, Karolina  Kołodziejczyk, Alicja Kujawowicz, Wiktoria Serwach, Angelika Gajewska, Patrycja Podleśna (29. 10. 2014r.)

 

II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Zawidzu w piłce koszykowej chłopców: Maciej Garstka, Łukasz Trzaskowski, Dawid Makoski, Konrad Cieślak, Arkadiusz Sitkiewicz, Adrian Rupciak, Bartosz Cieśliński, Szymon Olba (29. 10. 2014r.)

  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: zsopacyna@interia.pl

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Oferta szkoły

  • Listopad 2019

    pon wt śr czw pt sob nie
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930  
Go to Top