Rok Szkolny 2013/2014

Jakub Kulesza – nasz kandydat do Ogólnopolskiego  Programu Stypendialnego USKI dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2013/2014 pod hasłem „ZDOBYWAJ ŚWIAT I WIEDZĘ”

Osiągnięcia Kuby:

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z jezyka polskiego w roku szkolnym 2012/2013.
  2. Mistrz Rymowania w konkursie organizowanym przez bibliotekę dla dzieci im. W. Chotomskiej „Chotomek” w Płocku.
  3. I miejsce w finale XXXV edycji i wyróżnienie w XXXIV edycji konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” organizowanym przez Ksiażnicę Płocką im. Wł. Broniewskiego w Płocku.
  4. W klasach I-III zajmował czołowe miejsca w finałach konkursu recytatorskiego „Pieknie być człowiekiem” organizowanym przez Ksiażnicę Płocką im. Wł. Broniewskiego w Płocku.

Osiągnięcia sportowe:

Dziewczęta
  • III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Mochowie  w Piłce Siatkowej Dziewcząt (Aleksandra Kowalska, Alicja Kozłowska, Sylwia Bluszcz, Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Aleksandra Osmolak Karolina Banasiewicz)
  • III miejsce w Mazowieckiej Gimnazjadzie  w Strzegowie w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Aleksandra Kowalska, Alicja Kozłowska, Sylwia Bluszcz, Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Oliwia Witeczek, Oliwia Jurek, Patrycja Motylewska)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt  w Słupnie (Aleksandra Kowalska, Sylwia Bluszcz, Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Oliwia Jurek, Patrycja Motylewska, Karolina Banasiewicz, Paulina Kobierecka, Sylwia Szubka, Katarzyna Osmolak, Klaudia Szałamacha)
  • II miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w Gostyninie w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Aleksandra Kowalska, Alicja Kozłowska, Sylwia Bluszcz, Ewelina Bartosiak, Karolina Kołodziejczyk, Oliwia Gajewska, Oliwia Witeczek, Oliwia Jurek, Patrycja Motylewska, Karolina Banasiewicz, Sylwia Szubka, Katarzyna Osmolak, Klaudia Szałamacha)
  • II miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w Gostyninie w Piłce Siatkowej Dziewcząt (Aleksandra Kowalska, Sylwia Bluszcz, Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Aleksandra Osmolak, Katarzyna Osmolak, Karolina Banasiewicz, Oliwia Witeczek )
  • III miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w Gostyninie w Unihokeju Dziewcząt (Aleksandra Kowalska, Sylwia Bluszcz, Alicja Kozłowska, Oliwia Jurek, Patrycja Motylewska, Wiktoria Fudała, Ewelina Bartosiak, Paulina Łasica )
  • V miejsce w I Turnieju o Puchar „Adasia” w Żychlinie (Aleksandra Kowalska, Alicja Kozłowska, Sylwia Bluszcz, Sylwia Szubka, Paulina Kobierecka, Aleksandra Osmolak, Katarzyna Osmolak, Karolina Banasiewicz, Oliwia Witeczek, Oliwia Gajewska, Beata Stolarczyk )
  • Alicja  Kozłowska – I miejsce w skoku w dal w I Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych w Gostyninie
  • Aleksandra  Kowalska II miejsce w biegu na 400 metrów w I Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych w Gostyninie
  • Karolina  Kołdziejczyk – IV miejsce w pchnięciu kulą w I Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych w Gostyninie
  • Aleksandra Kowalska – II miejsce  w VI Powiatowym Turnieju w Plażowej Piłce Siatkowej
  • Alicja Kozłowska – II miejsce  w VI Powiatowym Turnieju w Plażowej Piłce Siatkowej
  • I miejsce w  Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej dziewcząt, Gozdowo, 23.10.2013r.: Karolina Banasiewicz, Sylwia Bluszcz, Oliwia Gajewska, Oliwia Jurek, Aleksandra Kowalska, Alicja Kozłowska, Patrycja Motylewska.
Chłopcy
  1. II miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców: M.Durka, M. Ptasiński, A.Śnieć, J. Ledzion, D. Czerwiński, M. Cichosz
  2. II miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców: M.Durka, M. Ptasiński, A.Śnieć, J. Ledzion, D.Orlik, M. Antosiak
  3. II miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej: M.Durka, M. Ptasiński, A.Śnieć, J. Ledzion, D. Czerwiński
  4. I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej: M.Durka, M. Ptasiński, A.Śnieć, J. Ledzion,
  5. III w  Mazowieckiej Gimnazjadzie w piłce koszykowej: M.Durka, M. Ptasiński, A.Śnieć, J. Ledzion, D. Czerwiński
  6. I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej chłopców, Gozdowo, 23.10.2013r.: Konrad Cieślak, Bartosz Cieśliński, Maciej Durka, Jarosław Ledzion, Dawid Orlik, Marcin Ptasiński
  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: zsopacyna@interia.pl

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Oferta szkoły

  • Maj 2019

    pon wt śr czw pt sob nie
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
Go to Top