Rok szkolny 2011/2012

Uczniowie naszego Gimnazjum brali udział w IX Gimnazjalnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej.

Adrianna Sękowska z klasy IIIb uzyskała 3. rezultat,  a Robert Kawski z klasy IIIa miejsce 10.
Uczniowie uzyskali tytuł laureata i otrzymali cenne nagrody.

20120511618

 

28 marca 2012r. w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyła się wystawa pokonkursowa i wręczono nagrody zwycięzcom X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tradycje Wielkanocne”.

Uczennica klasy IIIA – Monika Osmolak została laureatką w kategorii wiekowej 13-16 lat, natomiast prace Angeliki Kołodziejczyk z klasy IIIA i Mileny Strzeleckiej z klasy IIA zostały zakwalifikowane na wystawę.

27 marca 2012r. wręczono nagrody i wyróżnienia uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Uroki Mazowsza”
organizowanym przez Gimnazjum nr 4 im. Obrońców Płocka w Płocku.

Uczennica klasy IIB – Julia Pawlak zdobyła wyróżnienie.

dscf1371

dscf1382min dscf1377min

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia sportowe
II miejsce w XIV Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców (marzec 2012)

dyplom3Skład zespołu:

Przemysław Mrowicki,
Michał Józwik,
Rafał Tomasik,
Mateusz Jóźwiak,
Maciej Durka,
Łukasz Piotrowski,
Adrian Modliborski,
Dominik Czerwiński

 

 

 

 

 

II miejsce w XIV Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców (luty 2012)

dyplom_uh

Skład zespołu:
Szymon Stępniak,
Przemysław Mrowicki,
Maciej Budzyński,
Michał Józwik,
Rafał Tomasik,
Mateusz Jóźwiak,
Adrian Fudała,
Krystian Szablewski,
Maciej Durka,
Bartłomiej Kowalski,
Adrian Ziółkowski,
Łukasz Piotrowski,
Tomasz Bogusz,
Adrian Modliborski

 

IV miejsce w międzypowiatowym finale XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt (luty 2012)

dyplom2

Skład zespołu:
Edyta Brzozowska,
Wiktoria Gontarek,
Małgorzata Kiełbasa,
Marta Kiełbasa,
Emilia Krysztofik,
Aneta Majewska,
Julia Pawlak,
Małgorzata Popławska

 

 

 

 

 

 

III miejsce  w XIV Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców (luty 2012)

d5

Skład zespołu:
Szymon Stępniak,
Przemysław Mrowicki,
Maciej Budzyński,
Michał Józwik,
Mateusz Domżałowicz,
Rafał Tomasik,
Mateusz Jóźwiak,
Adam Ledzion,
Adrian Fudała,
Krystian Szablewski,
Jarosław Ledzion,
Maciej Durka,
Jakub Kisielewski

 

 

 

I miejsce  w XIV Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt (styczeń 2012)

d4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce  w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt (listopad 2011)

d2

 

Skład zespołu:
Lidia Durmaj,
Marta Kiełbasa,
Olga Krysiak,
Joanna Majchrzak,
Aneta Majewska,
Małgorzata Popławska,
Agata Wasilewska

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce  w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej Dziewcząt (listopad 2011)

 

Skład zespołu:
Lidia Durmaj,
Wiktoria Gontarek,
Małgorzata Kiełbasa,
Emilia Krysztofik,
Aneta Majewska,
Julia Pawlak,
Małgorzata Popławska

 

II miejsce  w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej Chłopców (listopad 2011)

d1

Skład zespołu:
Maciej Durka,
Michał Józwik,
Mateusz Jóźwiak,
Adam Ledzion,
Adrian Modliborski,
Szymon Stępniak,
Rafał Tomasik

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs  –  „Przyroda gostynińska w obiektywie” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Gostyninie
  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: zsopacyna@interia.pl

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Oferta szkoły

  • Maj 2019

    pon wt śr czw pt sob nie
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
Go to Top