Rozkład jazdy autobusów szkolnych w roku szkolnym 2022/2023

 

PRZYJAZDY:
Kamionka – 7:10
Luszyn – 7:15
Remki – 7:18
Podczachy – 7:20
Anatolin – 7:25
Lwówek – 7:28
Wola Pacyńska – 7:32
Radycza I – 7:34
Radycza II – 7:37
Janówek – 7:45
ODJAZDY: 12:35, 13:35, 14:25, 15:15 Kamionka, Luszyn, Remki, Podczachy, Anatolin, Lwówek, Wola Pacyńska, Radycza Słomków, Robertów, Rybie.

I KURS

Raków – 6:40
Rakowiec I – 6:50
Rakowiec II – 6:57
Podatkówek – 7:02
Skrzeszewy – 7:07
Zagroby – 7:13
Model – 7:16
Pacyna – 7:20

II KURS

Sejkowice – 7:24
Czarnów – 7:30
Kąty – 7:35
Przylaski – 7:38
Łuszczanówek – 7:42
Rybie – 7:46
Robertów – 7:48
Słomków – 7:50

ODJAZDY: 12:35, 13:35, 14:25, 15:15
Sejkowice, Łuszczanówek, Przylaski, Kąty, Czarnów, Skrzeszewy, Raków,
Rakowiec I, Rakowiec II, Podatkówek, Zagroby, Model

UWAGA: O GODZINIE 15:15 AUTOBUS NIE KURSUJE DO MIEJSCOWOŚCI MODEL.

  • Kontakt

    Szkoła Podstawowa
    im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
    09-541 Pacyna
    ul. Kopycińskiego 5
    woj. mazowieckie
    tel: 024/2858083
    e-mail: szkola@pacyna.mazowsze.pl
    lub zsopacyna@interia.pl

    logo_klubu

     

    BohaterON w Twojej Szkole_banerki_160x600

  • Położenie szkoły



  • Grudzień 2022

    pon wt śr czw pt sob nie
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  
Go to Top